termín MUŽI  "A" -  KP
datum den kolo Čas doma venku
11.8 so 1 10,15 Vykáň Slaný
18.8 so 2 17,00 Slaný Poříčany
25.8 so 3 10,15 K.Hora Slaný
1.9 so 4 17,00 Slaný N.Strašecí
8.9 so 5 17,00 Poděbrady Slaný
15.9 so 6 10,15 Hřebeč Slaný
22.9 so 7 17,00 Slaný Lhota
29.9 so 8 16,30 Poříčí nS Slaný
6.10 so 9 16,00 Slaný Velim
13.10 so 10 15,30 Hvozdnice Slaný
20.10 so 11 15,30 Slaný Klíčany
27.10 so 12 10,30 Příbram Slaný
3.11 so 13 14,00 Slaný Tuchlovice
10.11 so 14 14,00 Libušín Slaný
17.11 so 15 13,30 Slaný Nespeky
termín MUŽI "B" - 1.B
datum den kolo Čas doma venku
26.8 ne 1 17,00 Lišany Slaný
2.9 ne 2 17,00 Slaný Vinařice
8.9 so 3 17,00 Družec Slaný
15.9 so 4 17,00 Lány Slaný
23.9 ne 5 16,30 Slaný Unhošť
29.9 so 6 16,30  Klobuky Slaný
7.10 ne 7 16,30 Slaný Hostouň B
14.10 ne 8 14,00 T.Rakovník B Slaný
21.10 ne 9 15,30 Slaný Zavidov
28.10 ne 10 10,15 SK Rakovník B Slaný
4.11 ne 11 14,00 Slaný Braškov
11.11 ne 12 14,00 Vraný Slaný
18.11 ne 13 13,30 Slaný Jedomělice
termín DOROST - KP
datum den kolo Čas doma venku
26.8 ne 3 10,15 Slaný Hostouň
1.9 so 4 10,15 Poděbrady Slaný
5.9 st 1 17,30 Slaný Velim
9.9 ne 5 10,15 Slaný Pšovka Mělník
16.9 ne 6 10,15 Slaný Kosmonosy
22.9 so 2 10,15 T. Rakovník Slaný
23.9 ne 7 10,15 ČL Beroun Slaný
30.9 ne 8 10,15 Slaný Kunice
6.10 so 9 9,30 Povltavská FA Slaný
14.10 ne 10 10,15 Slaný Č.Újezd
21.10 ne 11 10,15 FC Mělník Slaný
28.10 ne 12 10,15 Slaný Lety
4.11 ne 13 10,15 Říčany Slaný
11.11 ne 14 10,15 Slaný Nymburk
18.11 ne 15 9,30 K. Dvůr Slaný
mladší dorost po starších + 135 minut
termín Starší ŽÁCI - KP
datum den kolo Čas doma venku
26.8 ne 1 10,00 Povltavská FA Slaný
1.9 so 2 10,15 Slaný T.Rakovník
8.9 so 3 10,15 Říčany Slaný
16.9 ne 4 10,15 Sedlčany Slaný
22.9 so 5 10,15 Slaný Vestec
30.9 ne 6 10,15 ČL  Beroun Slaný
6.10 so 7 10,15 Slaný SK Rakovník
14.10 ne 8 10,15 Dobříš Slaný
20.10 so 9 10,15 Slaný Švermov
27.10 so 10 10,15 Příbram Slaný
3.11 so 11 10,15 Slaný Hořovicko
10.11 so 19 10,15 Slaný Dobříš
17.11 so 20 10,15 Švermov Slaný
mladší žáci po starších + 100 minut
termín STARÁ  GARDA  
datum den kolo Čas doma venku
24.8 1 18,00 Slaný Družec
31.8 2 18,00 Doksy Slaný
7.9 3 18,00 Slaný Tuchlovice
14.9 4 18,00 Sparta Slaný
21.9 5 17,30 Slaný Velvary
28.9 6 18,30 Rynholec Slaný
5.10 7 17,30 Slaný Slovan
12.10 8 18,30 Švermov Slaný
19.10 9 17,00 Slaný Stochov
26.10 10 17,00 Kročehlavy Slaný
2.11 11 17,00 Slaný Tuřany