týden termín soupeři   hřiště  
  dat. den kolo Čas doma venku mužstvo  
  16 16.4 po 12 17,00 Hřebeč,SK Kladno "A" Slaný ml.přípr    
  17.4 út RO 13,00 Fyzické testy rozhodčích SKFS VV staré  
  17.4 út 12 17,00 Slaný SK Kladno st.přípr A    
  18.4 st   13,30–15,00 Slaný Atleti -
Ostrov mládeže Slaný
Plavecko-běžecký pohár   Atletický stadion  
  18.4 st 17 17,30 AFK Sokol Semice Slaný muži   z 18.3  
  20.4 12 17,00 Kročehlavy,Hrdlív Slaný st.přípr B    
  20.4 14 18,00 Slaný Družec garda    
  21.4 so 16 10,00 SK  D. Břežany Slaný st.žáci odstoupil  
  21.4 so 16 10,00 Slaný Hřebeč  ml.žáci    
  21.4 so 22 10,15 Sokol Libiš Slaný muži    
  22.4 ne 16 10,15 Slaný SK Kosmonosy dorost    
  22.4 ne 18 17,00 TJ Unhošť Slaný muži B    
  17 23.4 po 13 17,00 SK Kladno "A", Zákolany Slaný ml.přípr    
  24.4 út   dopoledne Slaný Atleti Pohár žáků 1. st. - SŠK   Atletický stadion  
  24.4 út 13 17,00 Slaný Lhota  st.přípr A    
  25.4 st 13 17,00 Slaný Hrdlív,Tuřany  st.přípr B    
  27.4 15 18,00 Kročehlavy Slaný garda    
  28.4 so PU 10,00 Slaný ??? st.přípr A    
  28.4 so 17 10,30 Hrdlív Slaný ml.žáci    
  28.4 so 23 17,00 Slaný Sokol N.Strašecí muži    
  29.4 ne 17 10,15 Říčany Slaný dorost    
  29.4 ne 19 17,00 Slaný SK Zlonice muži B    
  18 30.4 po 14 17,00 Slaný Hřebeč,Slavoj Kladno ml.přípr    
  1.5 út 12 10,15  FK Uhlířské Janovice Slaný dorost   z 25.3
  1.5 út 13 14,00 TJ  Č. Újezd Slaný st.žáci   z 31.3
  1.5 út 14 17,00 Tuchlovice,Tuřany Slaný st.přípr B    
  2.5 st 14 17,00 SK Kladno Slaný st.přípr A Rozdělov  
  4.5 16 18,00 Slaný Doksy garda    
  5.5 so 24 17,00 Český Lev Beroun Slaný muži    
  5.5 so 18 10,15 Slaný TJ TATRAN Rakovník dorost    
  6.5 ne 18 10,00 Slaný Zlonice  ml.žáci    
  6.5 ne 18 10,15 TJ Kunice Slaný st.žáci    
  6.5 ne 20 17,00 Hostouň B Slaný muži B    
  19 8.5 út T 9,00 Turnaj dětí  do 14,00 hod. Kapusta nové  
  8.5 út 20 10,15 Slaný FK Králův Dvůr dorost   z 18.3
  8.5 út 15 17,00 Slaný Unhošť "A" st.přípr A    
  9.5 st 15 17,00 Slaný Stehelčeves,Tuchlovice st.přípr B    
  10.5 čt 15 17,00 Slavoj Kladno,SK Kladno  Slaný ml.přípr    
  11.5   12,00–18,00 Slaný Atleti Víceboj ml. žáků - SŠK   Atletický stadion  
    11.5 17 18,00 Slovan Kladno Slaný garda    
  12.5 so 21 10,15 SK Doksy Slaný muži B    
  12.5 so 19 10,15 Sportovní sd. Ostrá Slaný dorost    
  12.5 so 19 10,15 Slaný AFK Loděnice st.žáci    
  12.5 so 25 17,00 Slaný SK Hvozdnice muži    
  20 14.5 po   8,00–15,00 Slaný Atleti SŠK   Atletický stadion  
    18.5 16 17,00 Lhota  Slaný st.přípr A    
  18.5 16 17,00 Hrdlív,Tuchlovice Slaný st.přípr B    
  18.5 16 17,00 Lhota "B",Slavoj Kladno Slaný ml.přípr    
  18.5 18 18,00 Slaný Srbeč garda    
  19.5 so 20 10,00 Slaný Hostouň  ml.žáci    
  19.5 so 26 10,15 TJ Klíčany Slaný muži    
  19.5 so 20 10,15 SK  Jesenice Slaný st.žáci    
  19.5 so 22 17,00 Velká Dobrá Slaný muži B    
  20.5 ne N1       dorost    
  21 21.5 po 17 17,00 Slaný Lhota "B",SK Kladno "A" ml.přípr    
  24.5 čt 21 17,00 Kročehlavy Slaný ml.žáci    
  24.5 čt 17 17,00 Unhošť "A" Slaný st.přípr A    
  25.5   8,00–18,00 Slaný Atleti 4. olympiáda dětí a ml.   Atletický stadion  
  25.5 19 18,30 Rynholec Slaný garda    
    26.5 so 17 10,00 Tuřany,Kročehlavy Slaný st.přípr B    
  26.5 so 21 10,15 Slaný FK Kralupy 1901 st.žáci    
  26.5 so 27 17,00 Slaný AFK Tuchlovice muži    
  27.5 ne 23 17,00 Slaný Jedomělice muži B    
  27.5 ne N2       dorost    
  22 29.5 út   7,30–12,00 Slaný Atleti
plocha fotbalového hřiště
Atletická olympiáda   Atletický stadion  
  29.5 út 18 17,00 Slaný SK Kladno st.přípr A    
  30.5 st   7,30–12,00 Slaný Atleti
plocha fotbalového hřiště
Atletická miniolympiáda   Atletický stadion  
  30.5 st 22 18,30 SK Kročehlavy Slaný st.žáci   z 2.6
  1.6 20 18,00 Slaný Švermov garda    
  2.6 so T 9,00 Turnaj st.žáků - Masných krámů Rony nové  
  2.6 so 22 10,00 Slaný Velvary  ml.žáci staré  
  2.6 so 18 10,00 Zákolany,Hřebeč Slaný ml.přípr    
  2.6 so 18 10,15 Stehelčeves,Hrdlív Slaný st.přípr B    
  2.6 so 28 10,30 Spartak Příbram Slaný muži    
  3.6 ne 24 17,00 Sokol Braškov Slaný muži B    
  3.6 ne N3       dorost    
  23 8.6   12,00–18,00 Slaný Atleti  Krajské kolo SŠK   Atletický stadion  
  8.6 21 18,00 Tuchlovice Slaný garda    
  9.6 so T 9,00 Turnaj dětí  do 16,00 hod. Kapusta nové  
  9.6 so   8,00–14,00 Dětský den Město Slaný   Atletický stadion  
  9.6 so 29 17,00 Slaný Poříčí nad Sázavou muži    
  10.6 ne 12 9,00 Lhota  Slaný ml.žáci    
  10.6 ne 25 17,00 Slaný Sokol Mšec muži B    
  10.6 ne N4       dorost    
  24 15.6 22 18,00 Slaný Stochov garda    
  15.6   17.6   pátek až neděle - Mezinárodní turnaj dívek FAČR obě hřiště  
  16.6 so 30 17,00 Nespeky Slaný muži    
  17.6 ne 26 17,00 Sokol Vraný Slaný muži B    
  17.6 ne N5       dorost    
    ?? ?? ?? ?? Slaný Velvarty garda    
  25 22.6 DO 16-20 dokopná minipřípravky (Dvořák) minipr