ZIMNÍ PŘÍPRAVA - SK SLANÝ - 2018    
  datum den čas místo prostředí  soupeř činnost poznámka  
  LEDEN                
  20.1.2018 so 10:00 Slaný UMT + atlet.st.   trenink jednotka zahájení  
  22.1.2018 po 18:00 Slaný UMT + atlet.st.   trenink jednotka    
  24.1.2018 st 18:00 Slaný UMT ??   trenink jednotka fitcentrum - v jednání  
  26.1.2018 18:00 Slaný UMT + atlet.st.   trenink jednotka    
  29.1.2018 po 18:00 Slaný UMT + atlet.st.   trenink jednotka    
  ÚNOR                
  31.1.-4.2.     Krušné hory     soustředění - Český Jiřetín odjezd 31.1.2018 odp.,
návrat 4.2.2018 odp.
 
  3.2.2018 so 10:00 Litvínov  UMT Litvínov Horní .Jiřetín přípravné utkání KP - Ústecký kraj  
  6.2.2018 út 18:00 Slaný UMT + atlet.st.   trenink jednotka    
  8.2.2018 čt 18:00 Slaný UMT + atlet.st.   trenink jednotka    
  10.2.2018 so 10:00 Praha - Admira UMT Admira Admira Praha přípravné utkání - A - Divize C  
  11.2.2018 ne 9:30 Praha - Aritma UMT Aritma TJ Kly přípravné utkání - B - 1.A - Stř  
  13.2.2018 út 18:00 Slaný UMT + atlet.st.   trenink jednotka plav.bazen v jednání  
  15.2.2018 čt 18:00 Slaný UMT + atlet.st.   trenink jednotka    
  17.2.2018 so 13:00 Brozany UMT Brozany Pšovka Mělník přípravné utkání - A -  1.A  
  18.2.2018 ne 14:00 Louny UMT Louny SK Černčice přípravné utkání - B - 1.B - Úst  
  20.2.2018 út 18:00 Slaný UMT + atlet.st.   trenink jednotka plav.bazen v jednání  
  22.2.2018 čt 18:00 Slaný UMT + atlet.st.   trenink jednotka    
  24.2.2018 so 15:00 Bílina UMT Bílina FK Bílina přípravné utkání - A - KP - Ústecký kraj  
  25.2.2018 ne 16:00 Rynholec UMT Rynholec FC 05 Zavidov přípravné utkání - B - 1.A - Stř  
  27.2.2018 út 18:00 Slaný UMT + atlet.st.   trenink jednotka    
  BŘEZEN                
  1.3.2018 čt 18:00 Slaný UMT + atlet.st.   trenink jednotka    
  3.3.2018 so 14:00 Žatec UMT Žatec Slavoj Žatec přípravné utkání - A - KP - Ústecký kraj změna na UMT  
  4.3.2018 ne 15:00 Slaný přírodní tráva Loko Vltavín "B" přípravné utkání - B - 1.A - Pha  
  6.3.2018 út 17:00 Slaný přírodní tráva   trenink jednotka    
  8.3.2018 čt 17:00 Slaný přírodní tráva   trenink jednotka    
  10.3.2018 so 14:00 Slaný přírodní tráva Horky n/Jizerou MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - A -   zrušeno  
  11.3.2018 ne 15:00 Slaný přírodní tráva Podřípan Rovné přípravné utkání - B - 1.B - Úst zrušeno  
  17.3.2018 so 15:00 Slaný přírodní tráva Sokol Dušníky přípravné utkání - B -