14.10.2017

SK Hvozdnice – SK Slaný  6 : 1 ( 4 : 0 )

     Branky : 9.Hnilička, 11.Obermajer, 13.a 36.Mráz, 70.Rochl, 85.Tomanec – 55.Hořejší

     Sestava : Sedlák – Volgner, Holly (19.Sirůček), Hansl, Kubaška – Tikovský (46.Ahmed), Vimr, Zelenka (63.Pospíšil), Maroušek – Hořejší, Stožický. Připraven gólman Sábl.

     Vše podstatné odstartovala 9.min. zápasu. Zelenka fauloval a domácí kopou tk. Kapitán domácího celku Hnilička pak z pravé strany a z dobrých 30 metrů poslal míč do bližší šibenice slánské brány utěšenou střelou. V 11.min. pak Obermajer po zaváhání naší obrany z poměrně velkého úhlu mířil přesně na zadní tyč a překonal Sedláka podruhé. Když pak ve 13.min. rychlý a šikovný, teprve sedmnáctiletý Novák utekl opět po pravé straně a servíroval míč jak na podnose Mrázovi před bránu, bylo to 3:0. Za tohoto stavu domácí polevili a hrálo se více na jejich polovině, nicméně ani Vimr ani Stožický Hubínka v brance příliš nevystrašili. V 36.min. přišel brejk kanonýra Mráze, který ač tísněn Volgnerem dokázal překonat Sedláka počtvrté nepříliš podařenou střelou. Ve 42.min. Sedlák vychytal velkou šanci Nováka. Po změně stran to byl opět Novák, který provětral naše obránce a poslal míč na Mráze, který na zadní tyči jen těsně minul. V 50.min. netrefil branku z vyložené pozice Obermajer. V 52.min. pak zachraňoval Sedlák se štěstím před další pohromou.Snížit se podařilo Hořejšímu v 55.min., když přes nohu obránce dokázal míč dopravit přesnou střelou k tyči. Asistenci na branku si připsal Ahmed. V 70.min. si Mráz poradil s bránícím Volgnerem, přihrál střídajícímu Rochlovi a ten zblízka překonal Sedláka popáté. V 80.min. Stožický po čtyřicetimetrovém sprintu po pravé lajně odcentroval přesně na hlavu Ahmeda, který bohužel trefil do zad vracejícího se obránce. Ten tak zabránil snížení stavu, ani nevěděl jak. V 85.min. pak přišel zmatek v naší obraně. Toho dokonale využil Tomanec a stanovil tenisové skóre 6:1.

     Ve Hvozdnici jsme si prožili strašidelnou pětiminutovku v úvodu zápasu, ve které jsme dostali tři branky a o výsledku bylo rozhodnuto. Vloni jsme dokázali na hřišti našeho soka vyhrát a dnes nám do karet hrál i fakt, že domácím chyběl kvůli trestu jejich top hráč Třešňák. Jenže zápas se nakonec vyvíjel v režii hvozdnického celku a ten nám připravil těžkou porážku.

Vedoucí mužstva