18.11.2017

SK Slaný – Sokol Nespeky  0 : 0  ( 4 : 5 pen.)

     Sestava: Sedlák – Volgner, Holly, Čablík, Zelenka – Maroušek, Hansl, Pospíšil, Vimr – Galbavý, Tikovský. Náhradníci: Mareš, Beneš, Novotný, Žahour, Procházka.

     Jako první z brankářů musel zasahovat domácí Sedlák, když kryl střelu Kubce. Na druhé straně pokusy Hollyho a Vimra šly mimo tyče, takže Drážek práci neměl. Jinak to ale bylo v 10.min., když Vimr již mířil přesně a brankář Nespek míč vyrazil na roh. Ve 12.min. vznikla před Sedlákem nepřehledná situace, ale náš brankář nakonec míč dostal pod kontrolu a nebezpečí zažehnal. V 26.min pak Sedlák Večerovu střelu vytěsnil na roh. Ve 30.min. byl faulován metr před pokut. územím Tikovský a kopeme tk. z dobré pozice. Galbavý ale bránu přestřelil. Ve 42.min Galbavého centr poslal Hansl hlavičkou nad bránu. Po změně stran hosté chybovali v obraně, čehož Čablík využít nedokázal, neboť zblízka poslal míč opět nad břevno Drážkovy branky. Ve 49.min. si Sedlák poradil s dalším střeleckým pokusem Večery. V 52.min. pak Sedlák reflexivně zasáhl nohou, když jej hosté zblízka nedokázali překonat. Na poměrně těžkém terénu se pak utkání plné soubojů dohrálo bez vážnějších šancí a diváci branku neviděli ani po dvouminutovém nastavení hrací doby. Potřetí za sebou tak kopeme penalty. Hosté začínají a Braný, Večera, Kubec, Urban a kapitán Nespek Burian Sedlákovi nedali šanci. Na naší straně se stejně dobře dařilo Galbavému, Zelenkovi, Vimrovi a Volgnerovi. V páté sérii pak Čablíkovu střelu Drážek vyrazil, když dobře odhadl směr míče, mířícího k jeho pravé tyči.

     Poslední podzimní zápas, který nám nevyšel podle představ sledovala asi stovka diváků. Nespeky to hrají od podlahy a tak jsme neviděli branku, ale zápas plný osobních soubojů s malým počtem šancí na obou stranách. Závěr podzimu nám výsledkově příliš nevyšel, neboť jsme dosáhli na tři remízy, po kterých jsme neuspěli v pokutových kopech a druhý bod získali soupeři. Navíc již čtyři zápasy jsme nedali gól ze hry a naposledy jsme bodovali za tři body v Novém Strašecí, a to bylo v osmém podzimním kole.

Vedoucí mužstva