SK Poříčany – SK Slaný  2 : 1  ( 1 : 0 )

Branky : 2.a 65.Sedláček – 74.Ahmed

Sestava : Sedlák – Kubaška (76.Volgner), Holly, Hansl, Zelenka – Hartman ( 57.Pospíšil) – Stožický  (46.Tikovský), Galbavý, Vimr, Maroušek (60.Hořejší) – Ahmed.
Do hry nezasáhl Cílek a Sirůček.

Sotva jsme se stačili usadit na střídačce, prohráváme 1:0. Po autovém vhazování letí míč, jak je v Poříčanech zvykem až před brankáře, tam nešťastně hlavičkuje za sebe Holly, míč se dostává ke kanonýrovi domácích Sedláčkovi, který zblízka nepříliš povedenou střelou překonal Sedláka. Vstup do zápasu se příliš nepodařil Hollymu, který v 9.min. dává Sedlákovi pomalou malou domů, tu vystihl Sedláček, avšak Sedlák jej rázným zákrokem zastavil. V 11.min zahráli špatně domácí a máme výhodu tk. Galbavý přihrál Stožickému, jenže ten mířil do oblak. V 15.min. nebezpečně vystřelil poříčanský Mužík z hranice pokut. území, ale těsně Sedlákovu bránu minul. V 17.min. to zkusil Holler, ale ani on branku netrefil. V 28.min. na druhé straně Vimr narazil míč na střelu Marouškovi, který však branku přestřelil. Ve 39.min. promáchl Sedlák při vysokém centru a před naší bránou vznikl solidní závar, který jsme však nakonec bez úhony přestáli. V úvodu druhého poločasu kopeme během jedné minuty dvě standardky prakticky z téhož místa. Galbavý ale dvakrát mířil do zdi. V 55.min. se ve středu pole při souboji o míč zranil náš Hartman, když si pochroumal kotník. V 57.min. jej nahradil pospíšil. V 59.min. utekl po levé straně Vimr a stačil vystřelit poprvé v utkání na Kopeckého. Míč brankáři domácích prošel mezi nohami, ale před dobíhajícím Ahmedem jej odkopl do bezpečí jeden z obránců. V 64.min. vyzkoušel z dálky pozornost Kopeckého Galbavý. Minutu nato se ale míč dostal z levé strany před Sedláka a Sedláček jej zblízka poslal pod víko naší brány a zvýšil na 2:0. V 67.min. střela Pospíšila šla mimo. V 74.min. střídající Hořejší přistrčil míč Ahmedovi, jehož střela neměla razanci, ale přesnost a míč se od tyče odrazil do sítě. Přestože do konce zápasu zbývá ještě dost času, na trvalejší tlak jsme se nezmohli.  Změnu stavu nepřineslo ani dvouminutové nastavení.

V Poříčanech jsme o branku prohráli a domácí tak získali první tři body do tabulky krajského přeboru. My po jedné třetině podzimní části zůstáváme s pěti body na třinácté příčce, což nám mnoho radosti nedává. Více než ztracené body nás ale mrzí zranění Hartmana, který v dosavadním průběhu soutěže vždy patřil k nejlepším hráčům na hřišti. Doufejme, že podzim pro něj ještě neskončil.